O Nás

Vinotéka Vinosféra v Hradci Králové, kterou najdete v ul. Nerudova 198/36, byla otevřena 1.4. 2014.

Nabízíme Vám kvalitní tuzemská i zahraniční lahvová a sudová vína, delikatesy a doplňky k vínům a jejich servírování, olivové oleje či kávu, a to vše za velmi příznivé ceny.

Z tuzemských vinařů vybíráme velmi pečlivě, většinou po osobní návštěvě vinařství a degustaci jejich vín.

Zahraniční vína dovážíme osobně, proto jsou jejich ceny velice zajímavé.

Ze sudových (stáčených) vín nabízíme vína z Moravy i zahraničí, např. z vinařství Pavlovín či Vinofol.

 

 

 

Lahvová vína můžete vybírat např. z vinařství Vajbar Kobylí, vinných sklepů Kutná Hora (nejbližší české vinařstí od Hradce Králové), vinařství Gréger Rakvice, vinařství Sonberk, vinařství Gotberg, vinařství Škrobák či Vinofol a mnoho dalších, ze zahraniční produkce nabízíme Chateau Simian, Domaine Michel Caillot, Casas del Bosque či Viňa Tabalí. Naší doménou je dovoz zahraničních vín z Chile a Francie a prémiového Champagne Bernard Rémy, specialitou pak portská vína a nealkoholická vína Carl Jung.

Z delikates nabízíme francouzské teriny (paštiky), belgické čokolády a pralinky Passion, portugalské olivy a olivové oleje De Prado a také kvalitní kávu Daniel’s coffee, 100% arabicu čerstvě praženou v Rokytně u Sezemic. V naší nabídce najdete i odnosky na víno, dárkové tašky, krabičky či dřevěnné boxy, případně zhotovíme dárkové balíčky dle Vašeho přání. 

Možností, jak ochutnat nabízená vína, jsou řízené degustace a prezentace vín, které pořádáme přímo v prostorách naší vinotéky. Soukromé degustace mohou být také vhodnou volbou pro teambuildingové akce firem, rodinná setkání či oslavy narozenin a výročí.

Vinotéka Vinosféra v Hradci Králové je pro Vás otevřena ve dnech: pondělí – pátek 10.00 až 17.00 hod v letních měsících červenec a srpen a od září až do června od 9.00 - 17.30 hodin, v sobotu ZAVŘENO.